ZAPRASZAMY!

Drodzy Goście,

działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-16:00

Zachęcamy do zamawiania dań na wynos. Istnieje możliwość wykupienia abonamentu w niższej cenie jak również opcja z dowozem do domu czy biura.
Dowieziemy na wskazany adres:

– obiady domowe

– dania z karty

– catering na imprezy okolicznościowe

Zamówienia pod nr tel. 81/887-40-49 / 501-437-790
ZAPRASZAMY!
ulotka catering 2 z+é-1

OBIADY DOMOWE!!!

obiady domowe_jpg-1
Serdecznie zapraszamy na obiady domowe do naszej restauracji. Istnieje możliwość wykupienia abonamentu w niższej cenie jak również opcja z dowozem do domu czy biura. Szczegółowe informacje pod nr telefonu. Zapraszamy.

Zapraszamy!

Zapraszamy na DANCING będący wyjątkowym zakończeniem karnawału 02 marca 2019.

Pamiętamy również o Paniach i ich święcie – 8 MARCA – Każda z Was jest warta tego by zafundować sobie odrobinę przyjemności dlatego jak co roku organizujemy DANCING z okazji DNIA KOBIET. Panowie mile widziani :)

Gwarantujemy mnóstwo dobrej muzyki oraz niepowtarzalny klimat. ZAPRASZAMY!

ZAPRASZAMY NA IMPREZY

Karnawał trwa… Zapraszamy na DANCINGI!

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz sprawdzania profilu na fb gdzie znajdziecie Państwo bieżące informacje na temat zbliżających się imprez. Już teraz zapraszamy na dancing 12 stycznia, a tydzień po – 19 stycznia – koncert Jana Kondraka, który już kiedyś gościł w naszej restauracji. Bilety w cenie 25 zł dostępne w przedsprzedaży, start godz. 19:00.

DANCING będący wyjątkowym zakończeniem karnawału odbędzie się 02 marca 2019.

Pamiętamy również o Paniach i ich święcie – 8 MARCA – Każda z Was jest warta tego by zafundować sobie odrobinę przyjemności dlatego jak co roku organizujemy imprezę z okazji DNIA KOBIET – szczegóły już wkrótce!!!
Gwarantujemy mnóstwo dobrej muzyki oraz niepowtarzalny klimat. ZAPRASZAMY!

Plakat dancing 12.01.2018         JanKo_poster_universal_rgb 4      

 

CATERING!!!

W dzisiejszych czasach, kiedy jesteśmy zabiegani i zapracowani, niekiedy jedynym ratunkiem jest jedzenie na telefon, dlatego też chętnie dostarczamy posiłki do domu czy też biura. Nasze menu jest zróżnicowane, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Możemy dopasować ofertę do potrzeb klienta np. delikatniejsze potrawy dla osób starszych, gdzie przy dłuższym, stałym zamówieniu cena jest do uzgodnienia.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

ulotka catering 2 z+é-1

Zbliżamy się do okresu jesiennego dlatego też wznawiamy DANCINGI. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej oraz sprawdzania profilu na Fb gdzie znajdziecie Państwo bieżące informacje na temat zbliżających się imprez. Już teraz zapraszamy na ANDRZEJKI 24 i 30 listopada. Szczegóły wkrótce.